Nasi lekarze

Stomatologia „Twój Uśmiech” swoją renomę zawdzięcza głównie dr Agnieszce oraz dr Basi. To one tworzą zespół gotowy sprostać Twoim największym oczekiwaniom. W roku 2019 do grona lekarzy dołączył dr Piotr, a w 2023 dr Magda Uśmiech, dobre podejście do Pacjenta, troska oraz empatia to znak rozpoznawczy całego naszego personelu.

Nasi lekarze

Poznaj nasze sylwetki

Dr Magda

Dr Magda

Lekarz dentysta

Dr Magda ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Pracuje głównie z najmłodszymi naszymi Pacjentami. Dodatkowo pani doktor zaprasza do siebie Pacjentki (ale i Pacjentów) w zakresie medycyny estetycznej.

Dr Piotr

Dr Piotr

Lekarz dentysta

Doktor Piotr – absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Skoncentrowany na chirurgii, endodoncji oraz leczeniu zachowawczym.

Dr Agnieszka

Dr Agnieszka

Lekarz dentysta

Założycielka i właścicielka Stomatologii "Twój Uśmiech", a przede wszystkim oddana swoim Pacjentom "dentystka" 😉 Autorka wszystkich pięknych uśmiechów z dziedziny stomatologii estetycznej i protetyki.

Dr Basia

Dr Basia

Lekarz dentysta

Nieopisane wsparcie doktor Agnieszki - tworzą zgrany duet. Każdy kto miał przyjemność leczyć się u dr Basi doświadczył jej ogromnego zamiłowania i oddania endodoncji oraz stomatologi zachowawczej.

Kinga

Kinga

higienistka stomatologiczna

Teraz już wiecie, że jesteście w najlepszych rękach 🙂

Klaudia

Klaudia

higienistka stomatologiczna

W tej chwili jeszcze rejestratorka, ale jej zamiłowanie do asystowania jest ogromne... wszystko jest kwestią czasu.

Nasi lekarze

Praca naszych lekarzy

Stomatologia „Twój Uśmiech” cięgle się rozwija. Wyposażamy nasze gabinety w najnowszy sprzęt utrzymując najwyższe standardy stomatologiczne. Dbamy o jakość oraz dobry klimat. Wizyty naszych Pacjentów – co sami potwierdzają – przebiegają w miłej i sympatycznej atmosferze, a nasi lekarze sprawią, że w ich rękach poczujesz się bezpiecznie.